Ödeme ve Teslimat1- ÖDEME :


Banka HAVALESİ veya EFT (Elektronik Fon Transferi) Yaparak
Kuveyt Türk (TL)  Hesabına Yapabilirsiniz.

Banka HAVALESİ veya EFT Yolu ile Ödeme Gönderen Müşteriler Mutlaka “HAVALE ve / veya EFT Bildirim Formu”nu Doldurmak ve SATICI’ya İletmek Zorundadırlar. 

Ürün Siparişi Vermeden Önce Mutlaka Stok Durumunu Whatsapp ve / veya Mail Yolu ile Sorunuz. 

LÜTFEN EFT / HAVALE  İşlemini Yaptıktan Sonra Adres Bilgilerinizi Whatsapp tan veya Mail Yoluyla Eksiksiz Şekilde Bize Ulaştırınız. 

Listelenen ve Sitede İlan Edilen Fiyatlar Satış Fiyatı Olup KDV ve KARGO Ürün Satış Fiyatına Dahil Değildir. İlan Edilen Fiyatlar ve Vaatler Güncelleme Yapılana ve / veya Değiştirilene Kadar Geçerlidir. Süreli Olarak İlan Edilen Fiyatlar ise Belirtilen Süre Sonuna Kadar Geçerlidir.


2- TESLİMAT :


Sipariş Etmiş Olduğunuz Ürün veya Ürünlerin Ödemesi Yapıldıktan Sonra Sipariş Edilen Ürün veya Ürünler 1 - 36 Saat Aralığında Kargoya Verilmektedir. %90'ı da Aynı gün Kargolanır.

Kargo Takip Numarası Kargo Şirketi Tarafından Mesaj Yoluyla Tarafınıza Bildirilecektir.


Elde Olmayan Mücbir Sebeplerden Dolayı Gecikmesi Muhtemel Ürün Teslimat Durumunda Size Whatsapp  / E  - Posta ile Tarafınıza Bilgi Verilecektir. 

Ürün Teslimatının Aksamadan Gerçekleştirilebilmesi İçin Lütfen Gün İçinde Bulunduğunuz Yerin Adresini Whatsapp tan Tarafımıza Bildiriniz. 

İadesi Yapılan Kargoların Gidiş + Dönüş Kargo Masrafları Alıcı'dan Tahsil Edilecektir.

Satın Alınan Ürün, Önceden Anlaşılmış Olan Güvenilir Bir Kargo Şirketlerinden Müşterinin Seçtiği Biri Tarafından, Siparişi Teslim Alacak Kişiye Kimlik Gösterilmesi Karşılığında Teslim Edilir.